Про нас Контакти Оформити передплату Передплата

Про нас

Terra Земля — всеукраїнський журнал землевласників. Створила його легендарна команда, яка робила для вас «Галицькі контракти» далекого 1990 року, яка працювала над журналом «Мир денег», 15 років вела (і веде) журнал «ЗЕРНО».

Що таке ринок землі? Що це означає для України, для пайовика, для аграрія, для громади? Що таке земля як актив, як ресурс? Це ми й з’ясовуємо у журналі Terra — «Земля».

  • Ми пишемо про земельне право, колективне бачення проблем і парадоксів, пов’язаних із земельним законодавством, юридичну теорію і практику, аналітику угод та трендів.
  • Аналізуємо карти територій, вартість землі, якість, ґрунти, кліматичні умови.
  • Знайомимо з територіальними громадами, які повинні навчитися господарювати та формувати свої бюджети активно, впливати на свою заможність, збільшувати надходження ресурсів.

Що ми робимо з землею? Це агротехнології, але — Hi End, Best Practice, вищий пілотаж для професіоналів.

Окремий розділ — це мистецтво жити на землі. Навіщо ми продаємо-купуємо, вирощуємо, не спимо ночей і не їмо днів? Заради чого? Це ваші задоволення і ваше щастя. І, звісно, культура.

Terra Земля — це путівник по ринку землі. Це підручник агротехнологій. Це енциклопедія аграрного менеджменту. Це, нарешті, літопис нашої Землі.

Юрій Гончаренко
головний редактор